Zpět
Komentáře:
Stránka:
|
|
Poslední komentáře:
Autor: Martin Text: Je až kouzelný sedět v bývalém Feramu (Dnes Draxton), číst tento článek a přemýšlet jak moc se to tady během pár let změnilo (A ještě změní). Samozřejmě po bývalé vlečce chodím jako jeden z mála zaměstnanců do práce. Číst
Autor: JzA Text: Škoda, že jste tu nezanechal nějaký kontakt, rád bych se Vás k té fotce terasy z 80. let 20. století na něco doptal. Číst
Autor: TOM Text: Nejsem žádný velký milovník brutalismu, ale ve své době to byla stavba, která snesla srovnánís tehdejšími trendy třeba západního Německa.
Budovu hodně poškodily pozdější změny, přístavby stánků, koncentrace kriminálně rizikových osob, neschopnost uhlídat bezpečnost v okolínecitlivá přístavba atd.
Myslím, že za pozornost stojí, že původní terasa bla mnohem větší, a kuriozitou je plocha terasy na pravé straně budovy orientovaná k hlavnímu nádraží, která původně bývala součástí terasy, ale rekonstrukce ji znepřístupnila, ale nezastavěla.
Foto původního vzhledu teras:
https://scontent.fprg4-1.fna.fbcdn.net/v/
t39.30808-6/630672071_122286342206208198_
331853016560761752_n.jpg?
_nc_cat=107&ccb=1-7&
_nc_sid=aa7b47&
_nc_ohc=Vfv6esKk8e8Q7kNvwGE5ye9
&_nc_oc=AdpO31iQtLnLma8EYP1yT7UJ9L0OVjOGKsXL5mBoMnlaaE9Yr31Yg_wqsKxgPIMVxXk
&_nc_zt=23
&_nc_ht=scontent.fprg4-1.fna&_nc_gid=b51G_OEiJj2e-O0e697Ubg
&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af-iD3WtPJV9tVSFTVhRP2pg1H8ZduUwiOGlSAUgc7gubQ&
oe=6A27B47F. Číst
Autor: Marta Text: Dobrý deň.Velmi rada som nosila topánky z tejto firmy.Boli krásne a elegantné.Neviete,či niekde nenájdem archív s ich topánkami?Rada by som si pozrela. Číst
Autor: Z Text: Bez urážky, ale tohle je k pláči co někdo vypotil. Číst
|
|