Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fosfátová drážka na Nauru
Salvádorská dráha
Pozorovatelna civilní obrany nad továrnou Mora
Fotka

Zastávka

 
Předchozí Zpět Následující

Ohromně zajímavou kapitolou zdejších důlně-průmyslových dějin je vznik železáren v Zastávce a jejich postupný zánik v souvislosti se zhrošováním kvality místního uhlí (a vytěžením ložiska). Výroba železa se zde zastavila již před 2. světovou válkou, průmysl ovšem v části původních budov nachází své místo dodnes. Jen vysoké pece už tu nalézt nelze. (Zastávka, CZE) 13. 9. 2020

Ohromně zajímavou kapitolou zdejších důlně-průmyslových dějin je vznik železáren v Zastávce a jejich postupný zánik v souvislosti se zhrošováním kvality místního uhlí (a vytěžením ložiska). Výroba železa se zde zastavila již před 2. světovou válkou, průmysl ovšem v části původních budov nachází své místo dodnes. Jen vysoké pece už tu nalézt nelze.Ohromně zajímavou kapitolou zdejších důlně-průmyslových dějin je vznik železáren v Zastávce a jejich postupný zánik v souvislosti se zhrošováním kvality místního uhlí (a vytěžením ložiska). Výroba železa se zde zastavila již před 2. světovou válkou, průmysl ovšem v části původních budov nachází své místo dodnes. Jen vysoké pece už tu nalézt nelze.Ohromně zajímavou kapitolou zdejších důlně-průmyslových dějin je vznik železáren v Zastávce a jejich postupný zánik v souvislosti se zhrošováním kvality místního uhlí (a vytěžením ložiska). Výroba železa se zde zastavila již před 2. světovou válkou, průmysl ovšem v části původních budov nachází své místo dodnes. Jen vysoké pece už tu nalézt nelze.Ohromně zajímavou kapitolou zdejších důlně-průmyslových dějin je vznik železáren v Zastávce a jejich postupný zánik v souvislosti se zhrošováním kvality místního uhlí (a vytěžením ložiska). Výroba železa se zde zastavila již před 2. světovou válkou, průmysl ovšem v části původních budov nachází své místo dodnes. Jen vysoké pece už tu nalézt nelze.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.