Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Zámecké skleníky v Náměšti
Centrum Nová Palmovka
Motorest Gabro Petrov nad Desnou
Pavlačový dům Šámalova 87
Statek Hruškovice
Loučná nad Desnou (žzast a výhybna)
Velké Losiny zámek (žzast)
Železniční trať Moravské Budějovice – Jemnice
Tržnice na Cejlu
Pavlačový dům Cejl 36
Fotka

Porada Vedení u Winogy


5. 10. 2019
Třetí poradu Vedení SPJF v letošním roce hostil kamarád Winoga ve svém domku s úzkokolejkou v Českém Brodě. A protože spojení z brna do Českého Brodu není nejlepší, rozhodl jsem se jet jen do Kolína a pokračovat podél Labe na kole.

Ke trošce bloudění v oraništi se záhy přidalo nejprve jemné mrholení a posléze urputný déšť, takže na jednání jsem přijel s takřka hodinovým zpožděním a zcela promočen. Ale viděl jsem kousek vpravdě zemědělského jižního Polabí a zvláštní železniční zastávku v Radimi.

Na náměstí v Kolíně mě po vystoupení z vlaku zastihlo mírné mrholení.
Na náměstí v Kolíně mě po vystoupení z vlaku zastihlo mírné mrholení.
Krásných dlážděných cest jako je silnice mezi <a href="/Tema/Cerhenice">Cerhenicemi</a> a <a href="/Tema/Velim">Velimí</a> už není mnoho.
Krásných dlážděných cest jako je silnice mezi Cerhenicemi a Velimí už není mnoho.
V Radimi jsem překročil železniční trať a pořídil fotku pro Rolfa.
V Radimi jsem překročil železniční trať a pořídil fotku pro Rolfa.
<a href="/tema/Radim (žzast)">Železniční zastávka v Radimi</a> je trošku podivná.
Železniční zastávka v Radimi je trošku podivná.
Cedule je na budově nepatřící dráze, čekárna je moderní a futuristická a kolej zarůstá travou.
Cedule je na budově nepatřící dráze, čekárna je moderní a futuristická a kolej zarůstá travou.
Jednání Vedení SPJF u Winogy a jeho rodiny v Českém Brodě mělo svoje (stísněné) kouzlo.
Jednání Vedení SPJF u Winogy a jeho rodiny v Českém Brodě mělo svoje (stísněné) kouzlo.

Zpět

Komentáře:

Jméno autora:
Email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Sem napiš slovo Adamov:


Autor: RolfČas: 10. 10. 2020, 20:47
Krásná reportáž, já jsem na tuto zastávku dojel vlakem a můžu si tedy označit bonusovku! Ovšem obětoval jsem tomu setkání s Alpínem, kterého jsem ani do teď, tedy po roce, neviděl....



Stránka:

Náhodné foto:

Náhodné foto.


Místo: Vidnava (CZ).

Datum: 14. 2. 2010

Poslední komentáře:

Autor: Julie Novotná
Text: Dobrý den, chci se zeptat, komu mám napsat, pokud chci nafotit vnitřek objektu pro můj nastávající fotografický projekt. Kdo vlastně objekt vlastní?
Děkuji, Julie
Číst

Autor: FJerzy
Text: Pracoval jsem ve Vlněně jako student na konci 80 let. Rozvážel jsem utkané látky ke kontrolním stanovištím, kde se kontrolovaly a případně opravovaly. Tyto jsem pak rozvážel do skladu na jiném patře.
Nejvíc však vzpomínám na to, jak každý den ráno přivezl autobus ženy z vězení, které tam pracovaly. A já s nimi! Taková obdoba Skřivánci na niti!
Číst

Autor: Hanka
Text: ten stoleček na pavlači je designový kousek https://search.seznam.cz/obrazky/?q=stolek+pavouk+Halabala&oq=stolek+pavouk+Halabala&aq=-1&ms=15160&ks=46&sourceid=top&color=any&size=any&pornFilter=1&productOnly=0&sId=GOcA8jFVBMdQmeh-8SIb&sgId=MC43NTQ5MDMzNzg0MjMwODc3IDE3NTc1NjgwMjcuMjc4
Číst

Autor: JzA
Text: Díky, opraveno.
Číst

Autor: Jan
Text: Len drobná pripomienka k asi neúmyselnej zámene ulíc v popiske mapky z roku 1907 - tehdejší Třebízského je dnešná ulice Chaloupkova, dnešná Košinova je na mapke vedená ako třída Komenského.
Číst