Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Porto

 
Zpět Následující

Malé (bezplatné) kabinové zavazadlo společnosti Ryanair smí mít maximální rozměry 20 cm × 25 cm × 40 cm. Přežít s takovou výbavou týden pod širým nebem je výzva i v Portugalsku - vyrobil jsem si proto přesnou krabičku, abych maximálně využil rozměry pro uložení malého batůžku (který jsem dostal zdarma na loňské CVVZ), foťáku s jedním náhradním objektivem, peněženky, jednoho odborného článku na čtení po cestě, prostěradla, náhradních ponožek, klíčů, pasu a čelovky. Plavky a spacák už se do krabičky nevešly. (Porto, PRT) 2. 7. 2019

Malé (bezplatné) kabinové zavazadlo společnosti Ryanair smí mít maximální rozměry 20 cm × 25 cm × 40 cm. Přežít s takovou výbavou týden pod širým nebem je výzva i v Portugalsku - vyrobil jsem si proto přesnou krabičku, abych maximálně využil rozměry pro uložení malého batůžku (který jsem dostal zdarma na loňské CVVZ), foťáku s jedním náhradním objektivem, peněženky, jednoho odborného článku na čtení po cestě, prostěradla, náhradních ponožek, klíčů, pasu a čelovky. Plavky a spacák už se do krabičky nevešly.Malé (bezplatné) kabinové zavazadlo společnosti Ryanair smí mít maximální rozměry 20 cm × 25 cm × 40 cm. Přežít s takovou výbavou týden pod širým nebem je výzva i v Portugalsku - vyrobil jsem si proto přesnou krabičku, abych maximálně využil rozměry pro uložení malého batůžku (který jsem dostal zdarma na loňské CVVZ), foťáku s jedním náhradním objektivem, peněženky, jednoho odborného článku na čtení po cestě, prostěradla, náhradních ponožek, klíčů, pasu a čelovky. Plavky a spacák už se do krabičky nevešly.Malé (bezplatné) kabinové zavazadlo společnosti Ryanair smí mít maximální rozměry 20 cm × 25 cm × 40 cm. Přežít s takovou výbavou týden pod širým nebem je výzva i v Portugalsku - vyrobil jsem si proto přesnou krabičku, abych maximálně využil rozměry pro uložení malého batůžku (který jsem dostal zdarma na loňské CVVZ), foťáku s jedním náhradním objektivem, peněženky, jednoho odborného článku na čtení po cestě, prostěradla, náhradních ponožek, klíčů, pasu a čelovky. Plavky a spacák už se do krabičky nevešly.
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.