Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Motorárna Zetor
Důlní drážka ve Fond-de-Gras
Úzkokolejka cihelny v Polomi
Tiskárna Typia
Fotka

Brno

 
Předchozí Zpět Následující

Přístup ke zrušeným pivovarským sklepům je z dlouhé podzemní chodby přesně kopírující řadu domů ve vnitrobloku - Hoppově ulici. Ta vznikla po krachu pivovaru Moravia ve 30. letech 20. století. Později byly chodby vyztuženy novými zdmi a částečně zaneseny nepořádkem z domů na povrchu. (Brno, CZE) 1. 5. 2018

Přístup ke zrušeným pivovarským sklepům je z dlouhé podzemní chodby přesně kopírující řadu domů ve vnitrobloku - Hoppově ulici. Ta vznikla po krachu pivovaru Moravia ve 30. letech 20. století. Později byly chodby vyztuženy novými zdmi a částečně zaneseny nepořádkem z domů na povrchu.Přístup ke zrušeným pivovarským sklepům je z dlouhé podzemní chodby přesně kopírující řadu domů ve vnitrobloku - Hoppově ulici. Ta vznikla po krachu pivovaru Moravia ve 30. letech 20. století. Později byly chodby vyztuženy novými zdmi a částečně zaneseny nepořádkem z domů na povrchu.Přístup ke zrušeným pivovarským sklepům je z dlouhé podzemní chodby přesně kopírující řadu domů ve vnitrobloku - Hoppově ulici. Ta vznikla po krachu pivovaru Moravia ve 30. letech 20. století. Později byly chodby vyztuženy novými zdmi a částečně zaneseny nepořádkem z domů na povrchu.Přístup ke zrušeným pivovarským sklepům je z dlouhé podzemní chodby přesně kopírující řadu domů ve vnitrobloku - Hoppově ulici. Ta vznikla po krachu pivovaru Moravia ve 30. letech 20. století. Později byly chodby vyztuženy novými zdmi a částečně zaneseny nepořádkem z domů na povrchu.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.