Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Brno

 
Zpět Následující

Po definitivním zrušení pivovaru a spojení kvasných tanků se suterénem nových bytových domů na Hoppově ulici byly do některých nádrží probourány vstupy, aby mohly sloužit jako protiletecké kryty. Na snímku pisoár, ocelové dveře a ruční čerpadlo vzduchu v jednom z původních tanků pro zrání piva. (Brno, CZE) 1. 5. 2018

Po definitivním zrušení pivovaru a spojení kvasných tanků se suterénem nových bytových domů na Hoppově ulici byly do některých nádrží probourány vstupy, aby mohly sloužit jako protiletecké kryty. Na snímku pisoár, ocelové dveře a ruční čerpadlo vzduchu v jednom z původních tanků pro zrání piva.Po definitivním zrušení pivovaru a spojení kvasných tanků se suterénem nových bytových domů na Hoppově ulici byly do některých nádrží probourány vstupy, aby mohly sloužit jako protiletecké kryty. Na snímku pisoár, ocelové dveře a ruční čerpadlo vzduchu v jednom z původních tanků pro zrání piva.Po definitivním zrušení pivovaru a spojení kvasných tanků se suterénem nových bytových domů na Hoppově ulici byly do některých nádrží probourány vstupy, aby mohly sloužit jako protiletecké kryty. Na snímku pisoár, ocelové dveře a ruční čerpadlo vzduchu v jednom z původních tanků pro zrání piva.
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.