Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Băile Herculane

 
Předchozí Zpět Následující

Nehynoucím vodítkem na cestách po Rumunsku nám byly Karpatské hry Miloslava Nevrlého. O divoké koupelui v Herkulových Lázních se v knize píše: „Cikánky odkládají haleny a jen v sedmi sukních, do půl těla obnažené, sestupují do nevýslovné mikve: na hladině se pak vznášejí růžové balóny, vzducholoďky. Budeš se divoce léčit smrdutou vodou, smrdutou vodu budeš lokat. Ven vyjdeš nádherně zdravý“. (Băile Herculane, ROU) 20. 8. 2018

Nehynoucím vodítkem na cestách po Rumunsku nám byly Karpatské hry Miloslava Nevrlého. O divoké koupelui v Herkulových Lázních se v knize píše: „Cikánky odkládají haleny a jen v sedmi sukních, do půl těla obnažené, sestupují do nevýslovné mikve: na hladině se pak vznášejí růžové balóny, vzducholoďky. Budeš se divoce léčit smrdutou vodou, smrdutou vodu budeš lokat. Ven vyjdeš nádherně zdravý“.Nehynoucím vodítkem na cestách po Rumunsku nám byly Karpatské hry Miloslava Nevrlého. O divoké koupelui v Herkulových Lázních se v knize píše: „Cikánky odkládají haleny a jen v sedmi sukních, do půl těla obnažené, sestupují do nevýslovné mikve: na hladině se pak vznášejí růžové balóny, vzducholoďky. Budeš se divoce léčit smrdutou vodou, smrdutou vodu budeš lokat. Ven vyjdeš nádherně zdravý“.Nehynoucím vodítkem na cestách po Rumunsku nám byly Karpatské hry Miloslava Nevrlého. O divoké koupelui v Herkulových Lázních se v knize píše: „Cikánky odkládají haleny a jen v sedmi sukních, do půl těla obnažené, sestupují do nevýslovné mikve: na hladině se pak vznášejí růžové balóny, vzducholoďky. Budeš se divoce léčit smrdutou vodou, smrdutou vodu budeš lokat. Ven vyjdeš nádherně zdravý“.Nehynoucím vodítkem na cestách po Rumunsku nám byly Karpatské hry Miloslava Nevrlého. O divoké koupelui v Herkulových Lázních se v knize píše: „Cikánky odkládají haleny a jen v sedmi sukních, do půl těla obnažené, sestupují do nevýslovné mikve: na hladině se pak vznášejí růžové balóny, vzducholoďky. Budeš se divoce léčit smrdutou vodou, smrdutou vodu budeš lokat. Ven vyjdeš nádherně zdravý“.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.