Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Podzemí Přeskače
Sklepy pivovaru Moravia
Minérské chodby pod Smetanovými sady
Hotel Vaníček Praha
Chľaba (žzast)
Obchodní dům Letná v Bystrci
5. cvičení
4. cvičení
Úzkokolejka za Korytnou ulicí
Úzkokolejka v Červené zahradě
Fotka

Brno

 
Předchozí Zpět Následující

V pondělí večer přibyl k nejrůznějším dopravním prostředkům taky autostop. Nestopovali jsme (zatím) my, ale z Humpolce do Veverské Bítýšky jsme svezli stopaře jménem Krokodýl Daniel, který zítra odlétá na Island. (Brno, CZE) 30. 7. 2018

V pondělí večer přibyl k nejrůznějším dopravním prostředkům taky autostop. Nestopovali jsme (zatím) my, ale z Humpolce do Veverské Bítýšky jsme svezli stopaře jménem Krokodýl Daniel, který zítra odlétá na Island.V pondělí večer přibyl k nejrůznějším dopravním prostředkům taky autostop. Nestopovali jsme (zatím) my, ale z Humpolce do Veverské Bítýšky jsme svezli stopaře jménem Krokodýl Daniel, který zítra odlétá na Island.V pondělí večer přibyl k nejrůznějším dopravním prostředkům taky autostop. Nestopovali jsme (zatím) my, ale z Humpolce do Veverské Bítýšky jsme svezli stopaře jménem Krokodýl Daniel, který zítra odlétá na Island.V pondělí večer přibyl k nejrůznějším dopravním prostředkům taky autostop. Nestopovali jsme (zatím) my, ale z Humpolce do Veverské Bítýšky jsme svezli stopaře jménem Krokodýl Daniel, který zítra odlétá na Island.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.