Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Motorárna Zetor
Důlní drážka ve Fond-de-Gras
Úzkokolejka cihelny v Polomi
Fotka

Zlaté Hory

 
Předchozí Zpět Následující

Ruský hřbitov na nehostinném místě na jesenickém hřebeni. Tady zahynulo při otrocké práci v letech 1941–1944 nejméně 23 vojáků z Ukrajiny a Ruska na nemoci způsobené vyčerpáním, hladem a zimou pod nápisem Arbeit macht frei. (Zlaté Hory, CZE) 11. 2. 2017

Ruský hřbitov na nehostinném místě na jesenickém hřebeni. Tady zahynulo při otrocké práci v letech 1941–1944 nejméně 23 vojáků z Ukrajiny a Ruska na nemoci způsobené vyčerpáním, hladem a zimou pod nápisem Arbeit macht frei.Ruský hřbitov na nehostinném místě na jesenickém hřebeni. Tady zahynulo při otrocké práci v letech 1941–1944 nejméně 23 vojáků z Ukrajiny a Ruska na nemoci způsobené vyčerpáním, hladem a zimou pod nápisem Arbeit macht frei.Ruský hřbitov na nehostinném místě na jesenickém hřebeni. Tady zahynulo při otrocké práci v letech 1941–1944 nejméně 23 vojáků z Ukrajiny a Ruska na nemoci způsobené vyčerpáním, hladem a zimou pod nápisem Arbeit macht frei.Ruský hřbitov na nehostinném místě na jesenickém hřebeni. Tady zahynulo při otrocké práci v letech 1941–1944 nejméně 23 vojáků z Ukrajiny a Ruska na nemoci způsobené vyčerpáním, hladem a zimou pod nápisem Arbeit macht frei.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.