Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Pivovarský sklep za Kollárovou ulicí
Tramvajová vlečka Jablonec nad Nisou - pivovar
Úzkokolejka lomu Stöffel v Enspelu
Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fotka

Hodonín (ORP Hodonín)

 
Předchozí Zpět Následující

Hodonín vypadá po létech jako docela pěkné město. Paneláky se zabarvily někdy snad až moc a sídliště zarůstají stromy. Jen ten reliéf tomu pořád nějak chybí. Díky tomu je na obzoru vidět až na Malé Karpaty. (Hodonín (ORP Hodonín), CZE) 20. 6. 2021

Hodonín vypadá po létech jako docela pěkné město. Paneláky se zabarvily někdy snad až moc a sídliště zarůstají stromy. Jen ten reliéf tomu pořád nějak chybí. Díky tomu je na obzoru vidět až na Malé Karpaty.Hodonín vypadá po létech jako docela pěkné město. Paneláky se zabarvily někdy snad až moc a sídliště zarůstají stromy. Jen ten reliéf tomu pořád nějak chybí. Díky tomu je na obzoru vidět až na Malé Karpaty.Hodonín vypadá po létech jako docela pěkné město. Paneláky se zabarvily někdy snad až moc a sídliště zarůstají stromy. Jen ten reliéf tomu pořád nějak chybí. Díky tomu je na obzoru vidět až na Malé Karpaty.Hodonín vypadá po létech jako docela pěkné město. Paneláky se zabarvily někdy snad až moc a sídliště zarůstají stromy. Jen ten reliéf tomu pořád nějak chybí. Díky tomu je na obzoru vidět až na Malé Karpaty.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.