Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Pivovarský sklep za Kollárovou ulicí
Tramvajová vlečka Jablonec nad Nisou - pivovar
Úzkokolejka lomu Stöffel v Enspelu
Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fotka

Hodonín (ORP Hodonín)

 
Zpět Následující

Příjemně strávené nedělní odpoledne s kamarády ze SPJF a Brontosauru nabízelo pozvání do Hodonína. V Ekocentru u Any jsme byli s Doubravkou relativně nedávno a docela se nám tam líbilo, proto jsem na sklonku víkendu vyrazil pozdravit ostatní na jih. (Hodonín (ORP Hodonín), CZE) 20. 6. 2021

Příjemně strávené nedělní odpoledne s kamarády ze SPJF a Brontosauru nabízelo pozvání do Hodonína. V Ekocentru u Any jsme byli s Doubravkou relativně nedávno a docela se nám tam líbilo, proto jsem na sklonku víkendu vyrazil pozdravit ostatní na jih.Příjemně strávené nedělní odpoledne s kamarády ze SPJF a Brontosauru nabízelo pozvání do Hodonína. V Ekocentru u Any jsme byli s Doubravkou relativně nedávno a docela se nám tam líbilo, proto jsem na sklonku víkendu vyrazil pozdravit ostatní na jih.Příjemně strávené nedělní odpoledne s kamarády ze SPJF a Brontosauru nabízelo pozvání do Hodonína. V Ekocentru u Any jsme byli s Doubravkou relativně nedávno a docela se nám tam líbilo, proto jsem na sklonku víkendu vyrazil pozdravit ostatní na jih.
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.