Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Pivovarský sklep za Kollárovou ulicí
Tramvajová vlečka Jablonec nad Nisou - pivovar
Úzkokolejka lomu Stöffel v Enspelu
Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fotka

Drozdov

 
Předchozí Zpět Následující

Jedním z obejktů jež svědčí o historicky průmyslovém využití Údolí černého čápa je Drozdovská pila. Osamlěý shluk domů okolo bývalé pily, kde za poslední světové války působilo hned několik opartyzánských skupin. (Drozdov, CZE) 13. 6. 2021

Jedním z obejktů jež svědčí o historicky průmyslovém využití Údolí černého čápa je Drozdovská pila. Osamlěý shluk domů okolo bývalé pily, kde za poslední světové války působilo hned několik opartyzánských skupin.Jedním z obejktů jež svědčí o historicky průmyslovém využití Údolí černého čápa je Drozdovská pila. Osamlěý shluk domů okolo bývalé pily, kde za poslední světové války působilo hned několik opartyzánských skupin.Jedním z obejktů jež svědčí o historicky průmyslovém využití Údolí černého čápa je Drozdovská pila. Osamlěý shluk domů okolo bývalé pily, kde za poslední světové války působilo hned několik opartyzánských skupin.Jedním z obejktů jež svědčí o historicky průmyslovém využití Údolí černého čápa je Drozdovská pila. Osamlěý shluk domů okolo bývalé pily, kde za poslední světové války působilo hned několik opartyzánských skupin.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.