Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Pivovarský sklep za Kollárovou ulicí
Tramvajová vlečka Jablonec nad Nisou - pivovar
Úzkokolejka lomu Stöffel v Enspelu
Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fotka

Jedlí

 
Předchozí Zpět Následující

Údolí Březné, trampy nazývané též Údolí ˇčerného čápa, je podivné, zádumčivé území, ve kterém je již od dob první republiky stavební uzávěra v očekávání přehrady, jež nikdy nevznikla. Díky tomu nevede údolím frekventovaná silnice, železnice ani tu nebydlí mnoho lidí. Vesnice se rozkládají v kopcích okolo a na dně spíš jen tušíme pozůstatky dávného průmyslu z dob, kdy sílu dávaly lidem především řeky. Několik dosud funkčních pil a katrů a jedna malebná továrna v Jedlí, u které se nachází i tento opuštěný dům, jsou jen drobnými pozůstatky kdysi snad rozsáhlého využití vodní energie Březné. (Jedlí, CZE) 13. 6. 2021

Údolí Březné, trampy nazývané též Údolí ˇčerného čápa, je podivné, zádumčivé území, ve kterém je již od dob první republiky stavební uzávěra v očekávání přehrady, jež nikdy nevznikla. Díky tomu nevede údolím frekventovaná silnice, železnice ani tu nebydlí mnoho lidí. Vesnice se rozkládají v kopcích okolo a na dně spíš jen tušíme pozůstatky dávného průmyslu z dob, kdy sílu dávaly lidem především řeky. Několik dosud funkčních pil a katrů a jedna malebná továrna v Jedlí, u které se nachází i tento opuštěný dům, jsou jen drobnými pozůstatky kdysi snad rozsáhlého využití vodní energie Březné.Údolí Březné, trampy nazývané též Údolí ˇčerného čápa, je podivné, zádumčivé území, ve kterém je již od dob první republiky stavební uzávěra v očekávání přehrady, jež nikdy nevznikla. Díky tomu nevede údolím frekventovaná silnice, železnice ani tu nebydlí mnoho lidí. Vesnice se rozkládají v kopcích okolo a na dně spíš jen tušíme pozůstatky dávného průmyslu z dob, kdy sílu dávaly lidem především řeky. Několik dosud funkčních pil a katrů a jedna malebná továrna v Jedlí, u které se nachází i tento opuštěný dům, jsou jen drobnými pozůstatky kdysi snad rozsáhlého využití vodní energie Březné.Údolí Březné, trampy nazývané též Údolí ˇčerného čápa, je podivné, zádumčivé území, ve kterém je již od dob první republiky stavební uzávěra v očekávání přehrady, jež nikdy nevznikla. Díky tomu nevede údolím frekventovaná silnice, železnice ani tu nebydlí mnoho lidí. Vesnice se rozkládají v kopcích okolo a na dně spíš jen tušíme pozůstatky dávného průmyslu z dob, kdy sílu dávaly lidem především řeky. Několik dosud funkčních pil a katrů a jedna malebná továrna v Jedlí, u které se nachází i tento opuštěný dům, jsou jen drobnými pozůstatky kdysi snad rozsáhlého využití vodní energie Březné.Údolí Březné, trampy nazývané též Údolí ˇčerného čápa, je podivné, zádumčivé území, ve kterém je již od dob první republiky stavební uzávěra v očekávání přehrady, jež nikdy nevznikla. Díky tomu nevede údolím frekventovaná silnice, železnice ani tu nebydlí mnoho lidí. Vesnice se rozkládají v kopcích okolo a na dně spíš jen tušíme pozůstatky dávného průmyslu z dob, kdy sílu dávaly lidem především řeky. Několik dosud funkčních pil a katrů a jedna malebná továrna v Jedlí, u které se nachází i tento opuštěný dům, jsou jen drobnými pozůstatky kdysi snad rozsáhlého využití vodní energie Březné.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.