Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Pivovarský sklep za Kollárovou ulicí
Tramvajová vlečka Jablonec nad Nisou - pivovar
Úzkokolejka lomu Stöffel v Enspelu
Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fotka

Horní Čermná

 
Zpět Následující

Druhý červnový víkend roku 2021 bylo krásně letně se vším, co k tomu patří. Slunce, bouřky, kvetoucí louky a nádherná krajina na pomezé Orlických hor a Králického Sněžníku. Konečně jsme zase jednou šlápli do pedálů se základnou u Gayerů v Lanškrouně a akčním rádiem cca 20 km po okolí. Fotka je zpod rozhledny Mariánky u Horní Čermné. (Horní Čermná, CZE) 12. 6. 2021

Druhý červnový víkend roku 2021 bylo krásně letně se vším, co k tomu patří. Slunce, bouřky, kvetoucí louky a nádherná krajina na pomezé Orlických hor a Králického Sněžníku. Konečně jsme zase jednou šlápli do pedálů se základnou u Gayerů v Lanškrouně a akčním rádiem cca 20 km po okolí. Fotka je zpod rozhledny Mariánky u Horní Čermné.Druhý červnový víkend roku 2021 bylo krásně letně se vším, co k tomu patří. Slunce, bouřky, kvetoucí louky a nádherná krajina na pomezé Orlických hor a Králického Sněžníku. Konečně jsme zase jednou šlápli do pedálů se základnou u Gayerů v Lanškrouně a akčním rádiem cca 20 km po okolí. Fotka je zpod rozhledny Mariánky u Horní Čermné.Druhý červnový víkend roku 2021 bylo krásně letně se vším, co k tomu patří. Slunce, bouřky, kvetoucí louky a nádherná krajina na pomezé Orlických hor a Králického Sněžníku. Konečně jsme zase jednou šlápli do pedálů se základnou u Gayerů v Lanškrouně a akčním rádiem cca 20 km po okolí. Fotka je zpod rozhledny Mariánky u Horní Čermné.
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.