Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Železniční trať Praha–Chomutov
Mnišková úzkokolejka u Řevničova
Železniční trať Vranovice–Pohořelice
Železniční trať Brno–Přerov
Druhý Přerov
Stará výpravní budova Přerov
Vlečka širá trať Jeseník–Písečná - řetězárna
Chałupki (žst)
Železniční trať Bošice–Bečváry
Železniční trať Pečky–Kouřim
Fotka

Tajné

 
Předchozí Zpět Následující

Bez focení s mezikroužky, teleobjektivem nebo aspoň historickými objektivy ze staré Practicy si nedovedu Oroheň už ani představit. Každý rok se mně podaří najít si chvíli pro sebe a strávit hodinku bloumáním po ostrově a hledáním posledních klenotů babího léta k vyfocení. (Tajné, CZE) 27. 9. 2020

Bez focení s mezikroužky, teleobjektivem nebo aspoň historickými objektivy ze staré Practicy si nedovedu Oroheň už ani představit. Každý rok se mně podaří najít si chvíli pro sebe a strávit hodinku bloumáním po ostrově a hledáním posledních klenotů babího léta k vyfocení.Bez focení s mezikroužky, teleobjektivem nebo aspoň historickými objektivy ze staré Practicy si nedovedu Oroheň už ani představit. Každý rok se mně podaří najít si chvíli pro sebe a strávit hodinku bloumáním po ostrově a hledáním posledních klenotů babího léta k vyfocení.Bez focení s mezikroužky, teleobjektivem nebo aspoň historickými objektivy ze staré Practicy si nedovedu Oroheň už ani představit. Každý rok se mně podaří najít si chvíli pro sebe a strávit hodinku bloumáním po ostrově a hledáním posledních klenotů babího léta k vyfocení.Bez focení s mezikroužky, teleobjektivem nebo aspoň historickými objektivy ze staré Practicy si nedovedu Oroheň už ani představit. Každý rok se mně podaří najít si chvíli pro sebe a strávit hodinku bloumáním po ostrově a hledáním posledních klenotů babího léta k vyfocení.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.