Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Železniční trať Praha–Chomutov
Mnišková úzkokolejka u Řevničova
Železniční trať Vranovice–Pohořelice
Železniční trať Brno–Přerov
Druhý Přerov
Stará výpravní budova Přerov
Vlečka širá trať Jeseník–Písečná - řetězárna
Chałupki (žst)
Železniční trať Bošice–Bečváry
Železniční trať Pečky–Kouřim
Fotka

Vladislav

 
Zpět Následující

Do Vladislavi jsme dojeli se čtyřmi nafukovacími kánoemi a pádly vlakem. Než jsme sešli k řece, začalo mírně mrholit. Celkem se nás do lodí vešlo 10: kromě mě a Doubravky taky Nic, Vodník, Pavel, Kruton, Bořis, Ota, Opice a Bedýnka. Na vodu jsme lodě spustili ve 22 hodin a čekalo nás 9 km a 3 jezy v absolutní tmě a po většinu cesty taky dešti. Nad ránem jsme se vylodili na Prasklém džbánu, mokří a unavení k smrti, avšak bez jediné ztráty. (Vladislav, CZE) 25. 9. 2020

Do Vladislavi jsme dojeli se čtyřmi nafukovacími kánoemi a pádly vlakem. Než jsme sešli k řece, začalo mírně mrholit. Celkem se nás do lodí vešlo 10: kromě mě a Doubravky taky Nic, Vodník, Pavel, Kruton, Bořis, Ota, Opice a Bedýnka. Na vodu jsme lodě spustili ve 22 hodin a čekalo nás 9 km a 3 jezy v absolutní tmě a po většinu cesty taky dešti. Nad ránem jsme se vylodili na Prasklém džbánu, mokří a unavení k smrti, avšak bez jediné ztráty.Do Vladislavi jsme dojeli se čtyřmi nafukovacími kánoemi a pádly vlakem. Než jsme sešli k řece, začalo mírně mrholit. Celkem se nás do lodí vešlo 10: kromě mě a Doubravky taky Nic, Vodník, Pavel, Kruton, Bořis, Ota, Opice a Bedýnka. Na vodu jsme lodě spustili ve 22 hodin a čekalo nás 9 km a 3 jezy v absolutní tmě a po většinu cesty taky dešti. Nad ránem jsme se vylodili na Prasklém džbánu, mokří a unavení k smrti, avšak bez jediné ztráty.Do Vladislavi jsme dojeli se čtyřmi nafukovacími kánoemi a pádly vlakem. Než jsme sešli k řece, začalo mírně mrholit. Celkem se nás do lodí vešlo 10: kromě mě a Doubravky taky Nic, Vodník, Pavel, Kruton, Bořis, Ota, Opice a Bedýnka. Na vodu jsme lodě spustili ve 22 hodin a čekalo nás 9 km a 3 jezy v absolutní tmě a po většinu cesty taky dešti. Nad ránem jsme se vylodili na Prasklém džbánu, mokří a unavení k smrti, avšak bez jediné ztráty.
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.