Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Železniční trať Praha–Chomutov
Mnišková úzkokolejka u Řevničova
Železniční trať Vranovice–Pohořelice
Železniční trať Brno–Přerov
Druhý Přerov
Stará výpravní budova Přerov
Vlečka širá trať Jeseník–Písečná - řetězárna
Chałupki (žst)
Železniční trať Bošice–Bečváry
Železniční trať Pečky–Kouřim
Fotka

Frenštát pod Radhoštěm

 
Předchozí Zpět

…nebýt místního kina, kde pracovala jako pokladní kamarádka Kája. Nechali jsme se zlákat na remake disneyovského animovaného filmu Mulan, tentokrát v hrané verzi. Čínská dívka, která se stane vojákem, nás však víceméně zklamala, v čemž se ostatně shodujeme s hodnocením na ČSFD. (Frenštát pod Radhoštěm, CZE) 20. 9. 2020

…nebýt místního kina, kde pracovala jako pokladní kamarádka Kája. Nechali jsme se zlákat na remake disneyovského animovaného filmu Mulan, tentokrát v hrané verzi. Čínská dívka, která se stane vojákem, nás však víceméně zklamala, v čemž se ostatně shodujeme s hodnocením na ČSFD.…nebýt místního kina, kde pracovala jako pokladní kamarádka Kája. Nechali jsme se zlákat na remake disneyovského animovaného filmu Mulan, tentokrát v hrané verzi. Čínská dívka, která se stane vojákem, nás však víceméně zklamala, v čemž se ostatně shodujeme s hodnocením na ČSFD.…nebýt místního kina, kde pracovala jako pokladní kamarádka Kája. Nechali jsme se zlákat na remake disneyovského animovaného filmu Mulan, tentokrát v hrané verzi. Čínská dívka, která se stane vojákem, nás však víceméně zklamala, v čemž se ostatně shodujeme s hodnocením na ČSFD.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.