Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fosfátová drážka na Nauru
Salvádorská dráha
Pozorovatelna civilní obrany nad továrnou Mora
Fotka

Střelice

 
Předchozí Zpět Následující

Dalším železničně zajímavým místěm je nedokončený kolejový trojúhelník una západním konci Střelic. Kdysi se tu plánovala spojka od Jihlavy na Moravské Bránice, aby mohly vlaky s ohlím jezdit z dolů u Zastávky přímo do elektrárny v Oslavanech. Zemní těleso dodnes existuje, kolej ale nikdy nebyla položena (doprava uhlí probíhala lanovkou).

Na fotce je pohled od Moravských Bránic s předvěstí PřZS vjezdového návěstidla ZS do Střelic - v tomto místě měla odbočovat doleva kolej mířící k severozápadu (vlevo od návěstidla je patrný odřez svahu).
(Střelice, CZE) 13. 9. 2020

Dalším železničně zajímavým místěm je nedokončený kolejový trojúhelník una západním konci Střelic. Kdysi se tu plánovala spojka od Jihlavy na Moravské Bránice, aby mohly vlaky s ohlím jezdit z dolů u Zastávky přímo do elektrárny v Oslavanech. Zemní těleso dodnes existuje, kolej ale nikdy nebyla položena (doprava uhlí probíhala lanovkou).Na fotce je pohled od Moravských Bránic s předvěstí PřZS vjezdového návěstidla ZS do Střelic - v tomto místě měla odbočovat doleva kolej mířící k severozápadu (vlevo od návěstidla je patrný odřez svahu).Dalším železničně zajímavým místěm je nedokončený kolejový trojúhelník una západním konci Střelic. Kdysi se tu plánovala spojka od Jihlavy na Moravské Bránice, aby mohly vlaky s ohlím jezdit z dolů u Zastávky přímo do elektrárny v Oslavanech. Zemní těleso dodnes existuje, kolej ale nikdy nebyla položena (doprava uhlí probíhala lanovkou).Na fotce je pohled od Moravských Bránic s předvěstí PřZS vjezdového návěstidla ZS do Střelic - v tomto místě měla odbočovat doleva kolej mířící k severozápadu (vlevo od návěstidla je patrný odřez svahu).Dalším železničně zajímavým místěm je nedokončený kolejový trojúhelník una západním konci Střelic. Kdysi se tu plánovala spojka od Jihlavy na Moravské Bránice, aby mohly vlaky s ohlím jezdit z dolů u Zastávky přímo do elektrárny v Oslavanech. Zemní těleso dodnes existuje, kolej ale nikdy nebyla položena (doprava uhlí probíhala lanovkou).Na fotce je pohled od Moravských Bránic s předvěstí PřZS vjezdového návěstidla ZS do Střelic - v tomto místě měla odbočovat doleva kolej mířící k severozápadu (vlevo od návěstidla je patrný odřez svahu).Dalším železničně zajímavým místěm je nedokončený kolejový trojúhelník una západním konci Střelic. Kdysi se tu plánovala spojka od Jihlavy na Moravské Bránice, aby mohly vlaky s ohlím jezdit z dolů u Zastávky přímo do elektrárny v Oslavanech. Zemní těleso dodnes existuje, kolej ale nikdy nebyla položena (doprava uhlí probíhala lanovkou).Na fotce je pohled od Moravských Bránic s předvěstí PřZS vjezdového návěstidla ZS do Střelic - v tomto místě měla odbočovat doleva kolej mířící k severozápadu (vlevo od návěstidla je patrný odřez svahu).
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.