Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fosfátová drážka na Nauru
Salvádorská dráha
Pozorovatelna civilní obrany nad továrnou Mora
Fotka

Zbýšov (ORP Rosice)

 
Předchozí Zpět Následující

Snad nejmalebnější částí zrušené vlečky je táhlý oblouk v polích nad Anenskou čtvrtí (podle bývalého dolu Anna). Dráha tu po překonání hřbetu nad Zbýšovem už opět klesala do údolí Oslavy. Jako kluk jsem snil o tom, že by se dala prodloužit o nějakých 5 či 6 kilometrů údolím Balinky do Oslavan, kde by se připojila na železnici z Ivančic. (Zbýšov (ORP Rosice), CZE) 13. 9. 2020

Snad nejmalebnější částí zrušené vlečky je táhlý oblouk v polích nad Anenskou čtvrtí (podle bývalého dolu Anna). Dráha tu po překonání hřbetu nad Zbýšovem už opět klesala do údolí Oslavy. Jako kluk jsem snil o tom, že by se dala prodloužit o nějakých 5 či 6 kilometrů údolím Balinky do Oslavan, kde by se připojila na železnici z Ivančic.Snad nejmalebnější částí zrušené vlečky je táhlý oblouk v polích nad Anenskou čtvrtí (podle bývalého dolu Anna). Dráha tu po překonání hřbetu nad Zbýšovem už opět klesala do údolí Oslavy. Jako kluk jsem snil o tom, že by se dala prodloužit o nějakých 5 či 6 kilometrů údolím Balinky do Oslavan, kde by se připojila na železnici z Ivančic.Snad nejmalebnější částí zrušené vlečky je táhlý oblouk v polích nad Anenskou čtvrtí (podle bývalého dolu Anna). Dráha tu po překonání hřbetu nad Zbýšovem už opět klesala do údolí Oslavy. Jako kluk jsem snil o tom, že by se dala prodloužit o nějakých 5 či 6 kilometrů údolím Balinky do Oslavan, kde by se připojila na železnici z Ivančic.Snad nejmalebnější částí zrušené vlečky je táhlý oblouk v polích nad Anenskou čtvrtí (podle bývalého dolu Anna). Dráha tu po překonání hřbetu nad Zbýšovem už opět klesala do údolí Oslavy. Jako kluk jsem snil o tom, že by se dala prodloužit o nějakých 5 či 6 kilometrů údolím Balinky do Oslavan, kde by se připojila na železnici z Ivančic.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.