Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fosfátová drážka na Nauru
Salvádorská dráha
Pozorovatelna civilní obrany nad továrnou Mora
Fotka

Brno

 
Předchozí Zpět Následující

Tunel vzniká jako hloubený, což obnáší ohromné zábory půdy na sídlišti a zemní práce se spoustou vykopané a zpátky nahrnuté zeminy. Tady bude stát podzemní zastávka původně nazvaná Nová Jihlavská (název byl později změněn na Západní brána). (Brno, CZE) 13. 9. 2020

Tunel vzniká jako hloubený, což obnáší ohromné zábory půdy na sídlišti a zemní práce se spoustou vykopané a zpátky nahrnuté zeminy. Tady bude stát podzemní zastávka původně nazvaná Nová Jihlavská (název byl později změněn na Západní brána).Tunel vzniká jako hloubený, což obnáší ohromné zábory půdy na sídlišti a zemní práce se spoustou vykopané a zpátky nahrnuté zeminy. Tady bude stát podzemní zastávka původně nazvaná Nová Jihlavská (název byl později změněn na Západní brána).Tunel vzniká jako hloubený, což obnáší ohromné zábory půdy na sídlišti a zemní práce se spoustou vykopané a zpátky nahrnuté zeminy. Tady bude stát podzemní zastávka původně nazvaná Nová Jihlavská (název byl později změněn na Západní brána).Tunel vzniká jako hloubený, což obnáší ohromné zábory půdy na sídlišti a zemní práce se spoustou vykopané a zpátky nahrnuté zeminy. Tady bude stát podzemní zastávka původně nazvaná Nová Jihlavská (název byl později změněn na Západní brána).
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.