Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Brno

 
Předchozí Zpět Následující

Plakát zřejmě z 20. let 20. století inzeruje tehdy moderní železobetonové ležácké tanky firmy Rostock & Baerlocher z Klosterneuburgu u Vídně. Reference na pivovar Moravia v Brně udává objem instalovaných tanků 16000 hl, tedy zhruba 10 piv na každého předválečného obyvatele Brna včetně nemluvňat a starců. (Brno, CZE) 1. 5. 2018

Plakát zřejmě z 20. let 20. století inzeruje tehdy moderní železobetonové ležácké tanky firmy Rostock & Baerlocher z Klosterneuburgu u Vídně. Reference na pivovar Moravia v Brně udává objem instalovaných tanků 16000 hl, tedy zhruba 10 piv na každého předválečného obyvatele Brna včetně nemluvňat a starců.Plakát zřejmě z 20. let 20. století inzeruje tehdy moderní železobetonové ležácké tanky firmy Rostock & Baerlocher z Klosterneuburgu u Vídně. Reference na pivovar Moravia v Brně udává objem instalovaných tanků 16000 hl, tedy zhruba 10 piv na každého předválečného obyvatele Brna včetně nemluvňat a starců.Plakát zřejmě z 20. let 20. století inzeruje tehdy moderní železobetonové ležácké tanky firmy Rostock & Baerlocher z Klosterneuburgu u Vídně. Reference na pivovar Moravia v Brně udává objem instalovaných tanků 16000 hl, tedy zhruba 10 piv na každého předválečného obyvatele Brna včetně nemluvňat a starců.Plakát zřejmě z 20. let 20. století inzeruje tehdy moderní železobetonové ležácké tanky firmy Rostock & Baerlocher z Klosterneuburgu u Vídně. Reference na pivovar Moravia v Brně udává objem instalovaných tanků 16000 hl, tedy zhruba 10 piv na každého předválečného obyvatele Brna včetně nemluvňat a starců.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.