Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Brno

 
Předchozí Zpět Následující

Směrem k východu se nachází zazděné vstupy do domovních sklepů. Na západ ovšem vybíhá několik spojovacích chodeb mezi neobvyklé železobetonové nádrže pro zrání piva. Původně tudy muselo vést také potrubí pro chlazení i transport nejoblíbenějšího českého nápoje. (Brno, CZE) 1. 5. 2018

Směrem k východu se nachází zazděné vstupy do domovních sklepů. Na západ ovšem vybíhá několik spojovacích chodeb mezi neobvyklé železobetonové nádrže pro zrání piva. Původně tudy muselo vést také potrubí pro chlazení i transport nejoblíbenějšího českého nápoje.Směrem k východu se nachází zazděné vstupy do domovních sklepů. Na západ ovšem vybíhá několik spojovacích chodeb mezi neobvyklé železobetonové nádrže pro zrání piva. Původně tudy muselo vést také potrubí pro chlazení i transport nejoblíbenějšího českého nápoje.Směrem k východu se nachází zazděné vstupy do domovních sklepů. Na západ ovšem vybíhá několik spojovacích chodeb mezi neobvyklé železobetonové nádrže pro zrání piva. Původně tudy muselo vést také potrubí pro chlazení i transport nejoblíbenějšího českého nápoje.Směrem k východu se nachází zazděné vstupy do domovních sklepů. Na západ ovšem vybíhá několik spojovacích chodeb mezi neobvyklé železobetonové nádrže pro zrání piva. Původně tudy muselo vést také potrubí pro chlazení i transport nejoblíbenějšího českého nápoje.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.