Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Brno

 
Předchozí Zpět Následující

Dříve chodba spojovala sklepy domů na Hoppově ulici, ze kterých tak bylo možno vstoupit do zrušených pivovarských sklepů, později přeměněných na protiletecké kryty. Přibližně v roce 2017 však byly vstupy do domovních sklepů nově zazděny a celý systém podzemních prostor osiřel. Zpřístupněn z povrchu byl v roce 2018 při opravě kanalizace (na snímku netradičně instalovaná záchodová mísa v průběhu opravy). (Brno, CZE) 1. 5. 2018

Dříve chodba spojovala sklepy domů na Hoppově ulici, ze kterých tak bylo možno vstoupit do zrušených pivovarských sklepů, později přeměněných na protiletecké kryty. Přibližně v roce 2017 však byly vstupy do domovních sklepů nově zazděny a celý systém podzemních prostor osiřel. Zpřístupněn z povrchu byl v roce 2018 při opravě kanalizace (na snímku netradičně instalovaná záchodová mísa v průběhu opravy).Dříve chodba spojovala sklepy domů na Hoppově ulici, ze kterých tak bylo možno vstoupit do zrušených pivovarských sklepů, později přeměněných na protiletecké kryty. Přibližně v roce 2017 však byly vstupy do domovních sklepů nově zazděny a celý systém podzemních prostor osiřel. Zpřístupněn z povrchu byl v roce 2018 při opravě kanalizace (na snímku netradičně instalovaná záchodová mísa v průběhu opravy).Dříve chodba spojovala sklepy domů na Hoppově ulici, ze kterých tak bylo možno vstoupit do zrušených pivovarských sklepů, později přeměněných na protiletecké kryty. Přibližně v roce 2017 však byly vstupy do domovních sklepů nově zazděny a celý systém podzemních prostor osiřel. Zpřístupněn z povrchu byl v roce 2018 při opravě kanalizace (na snímku netradičně instalovaná záchodová mísa v průběhu opravy).Dříve chodba spojovala sklepy domů na Hoppově ulici, ze kterých tak bylo možno vstoupit do zrušených pivovarských sklepů, později přeměněných na protiletecké kryty. Přibližně v roce 2017 však byly vstupy do domovních sklepů nově zazděny a celý systém podzemních prostor osiřel. Zpřístupněn z povrchu byl v roce 2018 při opravě kanalizace (na snímku netradičně instalovaná záchodová mísa v průběhu opravy).
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.