Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

[R] sum
[R] quit
[R] logical
[R] exists
Koločavská úzkokolejka
Reklama firmy Ottahal na Vodařské ulici
Hotel Obora Brno
Dětská železnice v Přerově
სალიეთი (žst)
Rodinný dům Salieti
Fotka

Helsinki

 
Předchozí Zpět Následující

Evangelická katedrála na Senátním náměstí patří mezi typické turistické cíle v Helsinkách. Vystavěna byla v období ruské nadvlády mezi roky 1830 a 1852 a jejím architektem byl finský architekt Ernst Bernhard Lohrmann. (Helsinki, FIN) 1. 4. 2018

Evangelická katedrála na Senátním náměstí patří mezi typické turistické cíle v Helsinkách. Vystavěna byla v období ruské nadvlády mezi roky 1830 a 1852 a jejím architektem byl finský architekt Ernst Bernhard Lohrmann.Evangelická katedrála na Senátním náměstí patří mezi typické turistické cíle v Helsinkách. Vystavěna byla v období ruské nadvlády mezi roky 1830 a 1852 a jejím architektem byl finský architekt Ernst Bernhard Lohrmann.Evangelická katedrála na Senátním náměstí patří mezi typické turistické cíle v Helsinkách. Vystavěna byla v období ruské nadvlády mezi roky 1830 a 1852 a jejím architektem byl finský architekt Ernst Bernhard Lohrmann.Evangelická katedrála na Senátním náměstí patří mezi typické turistické cíle v Helsinkách. Vystavěna byla v období ruské nadvlády mezi roky 1830 a 1852 a jejím architektem byl finský architekt Ernst Bernhard Lohrmann.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.