Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Sintra

 
Předchozí Zpět Následující

Bezesporu jedno z nejzajímavějších míst v Portugalsku se ukrývá ve městě Sintra, které bylo po staletí letním sídlem portugalských králů. Končí tu železnice z Lisabonu, nicméně dále k moři pokračuje úzkokolejná tramvaj. Místní uličky jsou spletité tak akorát a nad městem se tyčí palác se zahradami v pohádkovém stylu lepším než má zámek v Lednici. Nechybí umělé jeskyně, vodopády, kaple, fontány a proslulá iniciační studna. (Sintra, PRT) 5. 7. 2019

Bezesporu jedno z nejzajímavějších míst v Portugalsku se ukrývá ve městě Sintra, které bylo po staletí letním sídlem portugalských králů. Končí tu železnice z Lisabonu, nicméně dále k moři pokračuje úzkokolejná tramvaj. Místní uličky jsou spletité tak akorát a nad městem se tyčí palác se zahradami v pohádkovém stylu lepším než má zámek v Lednici. Nechybí umělé jeskyně, vodopády, kaple, fontány a proslulá iniciační studna.Bezesporu jedno z nejzajímavějších míst v Portugalsku se ukrývá ve městě Sintra, které bylo po staletí letním sídlem portugalských králů. Končí tu železnice z Lisabonu, nicméně dále k moři pokračuje úzkokolejná tramvaj. Místní uličky jsou spletité tak akorát a nad městem se tyčí palác se zahradami v pohádkovém stylu lepším než má zámek v Lednici. Nechybí umělé jeskyně, vodopády, kaple, fontány a proslulá iniciační studna.Bezesporu jedno z nejzajímavějších míst v Portugalsku se ukrývá ve městě Sintra, které bylo po staletí letním sídlem portugalských králů. Končí tu železnice z Lisabonu, nicméně dále k moři pokračuje úzkokolejná tramvaj. Místní uličky jsou spletité tak akorát a nad městem se tyčí palác se zahradami v pohádkovém stylu lepším než má zámek v Lednici. Nechybí umělé jeskyně, vodopády, kaple, fontány a proslulá iniciační studna.Bezesporu jedno z nejzajímavějších míst v Portugalsku se ukrývá ve městě Sintra, které bylo po staletí letním sídlem portugalských králů. Končí tu železnice z Lisabonu, nicméně dále k moři pokračuje úzkokolejná tramvaj. Místní uličky jsou spletité tak akorát a nad městem se tyčí palác se zahradami v pohádkovém stylu lepším než má zámek v Lednici. Nechybí umělé jeskyně, vodopády, kaple, fontány a proslulá iniciační studna.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.