Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Trnitá (ulice v Brně)
Raketová základna Bratislava
Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Fotka

Băile Herculane

 
Předchozí Zpět Následující

Herkulovy Lázně (Băile Herculane) jsou neuvěřitelnou kombinací opuštěných imperiálních staveb představujících urbex nejvyšší kvality a socialistické rekreační výstavby zaklesnuté ve skalnaté soutěsce vápencových hor. Mezi největší lákadla patří imperiální komplex Neptunových lázní, který představoval pýchu Rakouska-Uherska na jeho nejjihovýchodnější výspě. (Băile Herculane, ROU) 20. 8. 2018

Herkulovy Lázně (Băile Herculane) jsou neuvěřitelnou kombinací opuštěných imperiálních staveb představujících urbex nejvyšší kvality a socialistické rekreační výstavby zaklesnuté ve skalnaté soutěsce vápencových hor. Mezi největší lákadla patří imperiální komplex Neptunových lázní, který představoval pýchu Rakouska-Uherska na jeho nejjihovýchodnější výspě.Herkulovy Lázně (Băile Herculane) jsou neuvěřitelnou kombinací opuštěných imperiálních staveb představujících urbex nejvyšší kvality a socialistické rekreační výstavby zaklesnuté ve skalnaté soutěsce vápencových hor. Mezi největší lákadla patří imperiální komplex Neptunových lázní, který představoval pýchu Rakouska-Uherska na jeho nejjihovýchodnější výspě.Herkulovy Lázně (Băile Herculane) jsou neuvěřitelnou kombinací opuštěných imperiálních staveb představujících urbex nejvyšší kvality a socialistické rekreační výstavby zaklesnuté ve skalnaté soutěsce vápencových hor. Mezi největší lákadla patří imperiální komplex Neptunových lázní, který představoval pýchu Rakouska-Uherska na jeho nejjihovýchodnější výspě.Herkulovy Lázně (Băile Herculane) jsou neuvěřitelnou kombinací opuštěných imperiálních staveb představujících urbex nejvyšší kvality a socialistické rekreační výstavby zaklesnuté ve skalnaté soutěsce vápencových hor. Mezi největší lákadla patří imperiální komplex Neptunových lázní, který představoval pýchu Rakouska-Uherska na jeho nejjihovýchodnější výspě.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.