Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Motorárna Zetor
Důlní drážka ve Fond-de-Gras
Úzkokolejka cihelny v Polomi
Fotka

Čierna nad Tisou

 
Předchozí Zpět Následující

Po létech se na hraniční přechod Чоп - Čierna nad Tisou vrátila rychlíková doprava. Jeden ze dvou osobních vlaků, které denně překonávají ukrajinsko-slovenskou hranici, vleče také dva rychlíkové vozy relace Львів - Košice. Po výměně podvozků se na Slovensku lůžkové vagóny stanou neobvyklou součástí spěšného vlaku mířícího do Košic. (Čierna nad Tisou, SVK) 30. 8. 2018

Po létech se na hraniční přechod Чоп - Čierna nad Tisou vrátila rychlíková doprava. Jeden ze dvou osobních vlaků, které denně překonávají ukrajinsko-slovenskou hranici, vleče také dva rychlíkové vozy relace Львів - Košice. Po výměně podvozků se na Slovensku lůžkové vagóny stanou neobvyklou součástí spěšného vlaku mířícího do Košic.Po létech se na hraniční přechod Чоп - Čierna nad Tisou vrátila rychlíková doprava. Jeden ze dvou osobních vlaků, které denně překonávají ukrajinsko-slovenskou hranici, vleče také dva rychlíkové vozy relace Львів - Košice. Po výměně podvozků se na Slovensku lůžkové vagóny stanou neobvyklou součástí spěšného vlaku mířícího do Košic.Po létech se na hraniční přechod Чоп - Čierna nad Tisou vrátila rychlíková doprava. Jeden ze dvou osobních vlaků, které denně překonávají ukrajinsko-slovenskou hranici, vleče také dva rychlíkové vozy relace Львів - Košice. Po výměně podvozků se na Slovensku lůžkové vagóny stanou neobvyklou součástí spěšného vlaku mířícího do Košic.Po létech se na hraniční přechod Чоп - Čierna nad Tisou vrátila rychlíková doprava. Jeden ze dvou osobních vlaků, které denně překonávají ukrajinsko-slovenskou hranici, vleče také dva rychlíkové vozy relace Львів - Košice. Po výměně podvozků se na Slovensku lůžkové vagóny stanou neobvyklou součástí spěšného vlaku mířícího do Košic.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.