Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Borșa

 
Předchozí Zpět Následující

Promočení jsme na noc našli útočiště v opuštěném dřevorubeckém srubu. Postavil se nám do cesty jako v pohádce: tři postýlky, stůl a kamna, zásoby suchého dřeva v okolí a pod okny úzkorozchodná trať. (Borșa, ROU) 27. 8. 2018

Promočení jsme na noc našli útočiště v opuštěném dřevorubeckém srubu. Postavil se nám do cesty jako v pohádce: tři postýlky, stůl a kamna, zásoby suchého dřeva v okolí a pod okny úzkorozchodná trať.Promočení jsme na noc našli útočiště v opuštěném dřevorubeckém srubu. Postavil se nám do cesty jako v pohádce: tři postýlky, stůl a kamna, zásoby suchého dřeva v okolí a pod okny úzkorozchodná trať.Promočení jsme na noc našli útočiště v opuštěném dřevorubeckém srubu. Postavil se nám do cesty jako v pohádce: tři postýlky, stůl a kamna, zásoby suchého dřeva v okolí a pod okny úzkorozchodná trať.Promočení jsme na noc našli útočiště v opuštěném dřevorubeckém srubu. Postavil se nám do cesty jako v pohádce: tři postýlky, stůl a kamna, zásoby suchého dřeva v okolí a pod okny úzkorozchodná trať.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.