Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Trnitá (ulice v Brně)
Raketová základna Bratislava
Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Fotka

Borşa

 
Předchozí Zpět Následující

Výhledy směrem na Ukrajinu k nejvyšší ukrajinské hoře Pip Ivan. Nekonečné pláně podél hranice jsou prakticky liduprázdné, bez cest a značek jsme brzy zabloudili. Na některá místa lidé nevstoupili snad desetiletí, je tu absolutní ticho a klid - díky tomu by tu nebyl problém pašovat prakticky cokoliv. (Borşa, ROU) 26. 8. 2018

Výhledy směrem na Ukrajinu k nejvyšší ukrajinské hoře Pip Ivan. Nekonečné pláně podél hranice jsou prakticky liduprázdné, bez cest a značek jsme brzy zabloudili. Na některá místa lidé nevstoupili snad desetiletí, je tu absolutní ticho a klid - díky tomu by tu nebyl problém pašovat prakticky cokoliv.Výhledy směrem na Ukrajinu k nejvyšší ukrajinské hoře Pip Ivan. Nekonečné pláně podél hranice jsou prakticky liduprázdné, bez cest a značek jsme brzy zabloudili. Na některá místa lidé nevstoupili snad desetiletí, je tu absolutní ticho a klid - díky tomu by tu nebyl problém pašovat prakticky cokoliv.Výhledy směrem na Ukrajinu k nejvyšší ukrajinské hoře Pip Ivan. Nekonečné pláně podél hranice jsou prakticky liduprázdné, bez cest a značek jsme brzy zabloudili. Na některá místa lidé nevstoupili snad desetiletí, je tu absolutní ticho a klid - díky tomu by tu nebyl problém pašovat prakticky cokoliv.Výhledy směrem na Ukrajinu k nejvyšší ukrajinské hoře Pip Ivan. Nekonečné pláně podél hranice jsou prakticky liduprázdné, bez cest a značek jsme brzy zabloudili. Na některá místa lidé nevstoupili snad desetiletí, je tu absolutní ticho a klid - díky tomu by tu nebyl problém pašovat prakticky cokoliv.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.