Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Dolní vodojem na Ptačině
Raketová základna Rapotice
Bytový dům Dornych 55
Bytový dům Mendlovo náměstí 8
Papírna Lukavice
Kryt za budovou Adastu č. 13
Šuchtač
Wengrafova mykárna a skárna
Úzkokolejka za Rokycanovou ulicí
Železniční trať Chomutov–Vejprty
Fotka

Băile Herculane

 
Předchozí Zpět Následující

Půlstoleté výročí tragické události jsme rádi strávili v Rumunsku, ve státě, který se jako jediný z členů vojenského uskupení, odmítl okupace Československa účastnit. Rumuni si tím málem vysloužili od Svoětského svazu podobný zákrok. (Băile Herculane, ROU) 21. 8. 2018

Půlstoleté výročí tragické události jsme rádi strávili v Rumunsku, ve státě, který se jako jediný z členů vojenského uskupení, odmítl okupace Československa účastnit. Rumuni si tím málem vysloužili od Svoětského svazu podobný zákrok.Půlstoleté výročí tragické události jsme rádi strávili v Rumunsku, ve státě, který se jako jediný z členů vojenského uskupení, odmítl okupace Československa účastnit. Rumuni si tím málem vysloužili od Svoětského svazu podobný zákrok.Půlstoleté výročí tragické události jsme rádi strávili v Rumunsku, ve státě, který se jako jediný z členů vojenského uskupení, odmítl okupace Československa účastnit. Rumuni si tím málem vysloužili od Svoětského svazu podobný zákrok.Půlstoleté výročí tragické události jsme rádi strávili v Rumunsku, ve státě, který se jako jediný z členů vojenského uskupení, odmítl okupace Československa účastnit. Rumuni si tím málem vysloužili od Svoětského svazu podobný zákrok.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.