Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

[R] sum
[R] quit
[R] logical
[R] exists
Koločavská úzkokolejka
Reklama firmy Ottahal na Vodařské ulici
Hotel Obora Brno
Dětská železnice v Přerově
სალიეთი (žst)
Rodinný dům Salieti
Fotka

Břeclav

 
Předchozí Zpět Následující

Fotografie ze sanitního vozu československých legií na Rusi. Mimo zraněných vojáků, jejich protéz a mě na ní můžete vidět rodinu předsedy SPJF Vojty: Káju (vlevo) a v náručí Vojty dceru Lucku. (Břeclav, CZE) 31. 7. 2018

Fotografie ze sanitního vozu československých legií na Rusi. Mimo zraněných vojáků, jejich protéz a mě na ní můžete vidět rodinu předsedy SPJF Vojty: Káju (vlevo) a v náručí Vojty dceru Lucku.Fotografie ze sanitního vozu československých legií na Rusi. Mimo zraněných vojáků, jejich protéz a mě na ní můžete vidět rodinu předsedy SPJF Vojty: Káju (vlevo) a v náručí Vojty dceru Lucku.Fotografie ze sanitního vozu československých legií na Rusi. Mimo zraněných vojáků, jejich protéz a mě na ní můžete vidět rodinu předsedy SPJF Vojty: Káju (vlevo) a v náručí Vojty dceru Lucku.Fotografie ze sanitního vozu československých legií na Rusi. Mimo zraněných vojáků, jejich protéz a mě na ní můžete vidět rodinu předsedy SPJF Vojty: Káju (vlevo) a v náručí Vojty dceru Lucku.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.