Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Текстиль (žzast)
Letní kino v Dušanbe
Rozvodna továrny Kras
Velitelský kryt Adamovských strojíren
Huť Klamovka
Dětská železnice v Brně
Bytový dům Podnásepní 2
Úzkokolejka Kateřina
Kaple sv. Jana Křtitele v Boru
[R] mean
Fotka

Brno

 
Předchozí Zpět Následující

A protože se naše sestava průběžně neustále mění, je namístě ještě jedno společné foto. Tentorkát s Drobkem, která ve Veverské Bítýšce v přístavu čekala na zbytek skupiny, aby s námi doplula na elektrickém parníku až do Brna. (Brno, CZE) 30. 7. 2018

A protože se naše sestava průběžně neustále mění, je namístě ještě jedno společné foto. Tentorkát s Drobkem, která ve Veverské Bítýšce v přístavu čekala na zbytek skupiny, aby s námi doplula na elektrickém parníku až do Brna.A protože se naše sestava průběžně neustále mění, je namístě ještě jedno společné foto. Tentorkát s Drobkem, která ve Veverské Bítýšce v přístavu čekala na zbytek skupiny, aby s námi doplula na elektrickém parníku až do Brna.A protože se naše sestava průběžně neustále mění, je namístě ještě jedno společné foto. Tentorkát s Drobkem, která ve Veverské Bítýšce v přístavu čekala na zbytek skupiny, aby s námi doplula na elektrickém parníku až do Brna.A protože se naše sestava průběžně neustále mění, je namístě ještě jedno společné foto. Tentorkát s Drobkem, která ve Veverské Bítýšce v přístavu čekala na zbytek skupiny, aby s námi doplula na elektrickém parníku až do Brna.
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.