Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Úzkokolejka lomu Stöffel v Enspelu
Manská elektrická dráha
Snaefellská horská dráha
Úzkokolejka na pile ve Výprachticích
Železniční trať San Salvador – Santa Tecla
Železniční trať San Salvador – Ahuachapán – San Jeronimo
Mezinárodní dráhy Střední Ameriky
Železniční trať Cutuco – San Salvador
Fosfátová drážka na Nauru
Salvádorská dráha
Fotka

Praha

 
Předchozí Zpět Následující

Literární teoretici se sklony ke konspiračním teoriím občas zmiňují tuto knihu maďarského spisovatele Molnára jako pravděpodobný zdroj inspirace pro Foglarovu Záhadu hlavolamu. Snad pravděpodobnější, než že Jestřáb opisoval, je fakt, že sami kluci na sklonku 19. století přebírali své zvyky od města k městu, třeba z Budapešti do Prahy či zpět. Ať už šlo o bitvy na pláccíh, klubovny či vlajky jednotlivých ulic. Faktem je, že ve Foglarově knihovničce Chlapci z Pavelské ulice nechyběli… (Praha, CZE) 21. 1. 2018

Literární teoretici se sklony ke konspiračním teoriím občas zmiňují tuto knihu maďarského spisovatele Molnára jako pravděpodobný zdroj inspirace pro Foglarovu Záhadu hlavolamu. Snad pravděpodobnější, než že Jestřáb opisoval, je fakt, že sami kluci na sklonku 19. století přebírali své zvyky od města k městu, třeba z Budapešti do Prahy či zpět. Ať už šlo o bitvy na pláccíh, klubovny či vlajky jednotlivých ulic. Faktem je, že ve Foglarově knihovničce Chlapci z Pavelské ulice nechyběli…Literární teoretici se sklony ke konspiračním teoriím občas zmiňují tuto knihu maďarského spisovatele Molnára jako pravděpodobný zdroj inspirace pro Foglarovu Záhadu hlavolamu. Snad pravděpodobnější, než že Jestřáb opisoval, je fakt, že sami kluci na sklonku 19. století přebírali své zvyky od města k městu, třeba z Budapešti do Prahy či zpět. Ať už šlo o bitvy na pláccíh, klubovny či vlajky jednotlivých ulic. Faktem je, že ve Foglarově knihovničce Chlapci z Pavelské ulice nechyběli…Literární teoretici se sklony ke konspiračním teoriím občas zmiňují tuto knihu maďarského spisovatele Molnára jako pravděpodobný zdroj inspirace pro Foglarovu Záhadu hlavolamu. Snad pravděpodobnější, než že Jestřáb opisoval, je fakt, že sami kluci na sklonku 19. století přebírali své zvyky od města k městu, třeba z Budapešti do Prahy či zpět. Ať už šlo o bitvy na pláccíh, klubovny či vlajky jednotlivých ulic. Faktem je, že ve Foglarově knihovničce Chlapci z Pavelské ulice nechyběli…Literární teoretici se sklony ke konspiračním teoriím občas zmiňují tuto knihu maďarského spisovatele Molnára jako pravděpodobný zdroj inspirace pro Foglarovu Záhadu hlavolamu. Snad pravděpodobnější, než že Jestřáb opisoval, je fakt, že sami kluci na sklonku 19. století přebírali své zvyky od města k městu, třeba z Budapešti do Prahy či zpět. Ať už šlo o bitvy na pláccíh, klubovny či vlajky jednotlivých ulic. Faktem je, že ve Foglarově knihovničce Chlapci z Pavelské ulice nechyběli…
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.