Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

Текстиль (žzast)
Letní kino v Dušanbe
Rozvodna továrny Kras
Velitelský kryt Adamovských strojíren
Huť Klamovka
Dětská železnice v Brně
Bytový dům Podnásepní 2
Úzkokolejka Kateřina
Kaple sv. Jana Křtitele v Boru
[R] mean
Fotka

Brno

 
Zpět Následující

Dizertační práce New methods for assessment of the atmospheric levels of persistent organic pollutants je založena na trojici článků v impaktových časopisech Environmental Pollution a Environmental Science & Technology. (Brno, CZE) 23. 11. 2017

Dizertační práce New methods for assessment of the atmospheric levels of persistent organic pollutants je založena na trojici článků v impaktových časopisech Environmental Pollution a Environmental Science & Technology. Dizertační práce New methods for assessment of the atmospheric levels of persistent organic pollutants je založena na trojici článků v impaktových časopisech Environmental Pollution a Environmental Science & Technology. Dizertační práce New methods for assessment of the atmospheric levels of persistent organic pollutants je založena na trojici článků v impaktových časopisech Environmental Pollution a Environmental Science & Technology.
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.