Hlavní stránka
Škola
Doprava
Táboření a kluby
Reportáže
Fotografie
Témata
Ostatní
Rozcestník
Ke stažení
Sázky
Návštěvní kniha
Kalendář
Kontakt
Home
Česká verze. English version. Российская версия.
Deutsche Version. Wersja polska.
Jméno:
Heslo:

Nová témata:

[R] sum
[R] quit
[R] logical
[R] exists
Koločavská úzkokolejka
Reklama firmy Ottahal na Vodařské ulici
Hotel Obora Brno
Dětská železnice v Přerově
სალიეთი (žst)
Rodinný dům Salieti
Fotka

Konferencia o prevencii


21. 4. 2010
Vyrážím na Konferenciu o prevencii do Trenčína v rámci projektu 4 regions for youth programu Spolčne bez hraníc, kde mám přednést příspěvek o práci s mikrokolektivy při SPJF.

Z Jihomorvaksého a Zlínského kraje vyrazil na konferenci plný autobus zástupců krajských rad, jakož i dalších odborníků z oblasti, ke kterým se připojily početné výpravy studentů pedagogických škol. Do Trenčína jsme dorazili v 9 hodin a po krátkém občerstvení začal program.

Ten se skládal z celkem 13 přednesených příspěvků na téma primární, sekundární i terciální prevence sociálně-patologických jevů u mládeže a současně workshopů pro účastníky z řad mládeže. S přerušením za účelem výborného oběda jsme strávili celkem 8 hodin vnímáním poměrně zajímavých prací a související diskuzí.

Celkem se konference v hotelu Tatra zúčastnilo přibližně 150 účastníků z Trenčianskeho, Tranvského, Zlínského a Jihomoravského kraje a veškeré příspěvky byly shrnuty ve sborníku. Můj přínos spočíval v představení práce s mikrokolektivy - kluby, které se věnuji ve Sdružení přátel Jaroslava Foglara.

Zpět

Komentáře:

Jméno autora:
Email (nebude zveřejněn):
Komentář:
Sem napiš slovo Adamov:
Stránka:

Náhodné foto:

Náhodné foto.


Místo: Жети-Өгүз (KG).

Datum: 27. 8. 2009

Poslední komentáře:

Autor: Viktor Froňk
Text: V Omicích jsem byl 1989-1990 a s (tenkrát) poručíkem Varkočkem jsem sloužil mnoho hotovostí... Náčelníku, zdravím...
Číst

Autor: Viktor Froňk
Text: V Omicích jsem byl 1989-1990 a s (tenkrát) poručíkem Varkočkem jsem sloužil mnoho hotovostí... Náčelníku, zdravím...
Číst

Autor: Fonioková Taťána
Text: Nejhodnější nádraží na světě.Vytratila jsem tam peněženku s 70 eury a různé karty.Za hodinku tam ještě byla.Moc děkuji.
Číst

Autor: BUF
Text: Tak jsem to s napětím podobným u čtení foglarovek dočetl do konce. Díky. Zdraví BUF
Číst

Autor: Vítězslav Dohnal
Text: Brno není české město,protože neleží v čechách ale na Moravě.Je tedy druhé největší město v České republice.Autor zřejmě podlehl čechistické propagandě centrálních sdělovacích prostředků.
Číst